לקוחות מספרים

עדנה, תל-מונד

אחרי 12 חורפים בהם חיינו עם דלי ,מגבות וטפטופי מים בלתי פוסקים, קראנו לרונן וצוותו המקסים . אודה ואתודה, היינו ספקניים מאוד, שמישהו יצליח לפתור את הבעיה המתמשכת. רבים וטובים ניסו, אך לא הצליחו. רונן בדק, נתן חוות דעת, קבל אישור לפעול וכעבור יומיים פתר יחד עם הצוות את הבעיה. את החורף האחרון,2020, ( שהיה גשום במיוחד), צלחנו ללא חדירות מים. ברצוני להדגיש ולציין את הדיקנות, המקצועיות ,ההוגנות,החן, וההתנהלות הידידותית לדיירי הבית .נעים שיש אנשי מקצוע שמתאמצים לא ללכלך איפה שאין צורך, ולנקות אחריהם את פסולת עבודתם.
אז אם אתם מחפשים אנשי איטום, בידוד, ניקוז מים, התקנת מרזבים ועוד , אל תהססו, זה הצוות שלכם לעשות את העבודה.

גדי ואורית, תל-אביב

ממליצים בחום על רונן, איש מקצוע מצויין, נחמד ואדיב. הציע פתרונות יחודיים לבעיות של נזילות איתם התמודדנו שנים רבות. התנהלות רונן וצוותו נעימה מאד ומקלה על חוסר הנוחות שמלווה עבודות תיקונים ושיפוצים בבית.

נורית

עבדנו עם רונן וצוותו, עם יורו איטום, מספר פעמים.
בכל פעם הצלחנו בגדול.
האיתור והזיהוי של מקור הבעיה היה מושלם.
האיטום הוכיח ומוכיח את עצמו, אין טיפת מים שמצליחה לחדור את האיטום.
העבודה נעשתה במוסר עבודה גבוה, תוך הקפדה לא להפריע למהלך התקין
של הבית והתנהלות בני המשפחה, תוך עמידה בלוח זמנים מדויק, בנועם ובנימוס ותוך התחשבות מקסימלית בצרכי הלקוח.
המחיר היה הגון ונבנה בצורה מפורטת בכל מקרה לגופו.
יש בפי רק שבחים לרונן וצוותו. המלצתי עליו לרבים מחברי ושכני. כולם מרוצים מאד.

משה

הייתי צריך לעשות אצלי עבודה מורכבת של פרוק גג אסבסט בקומה עליונה ובניית תיקרה חדשה.
מהרגע הראשון שיצרתי קשר עם רונן הבנתי שהגעתי למקום הנכון. המקצועיות, הדיוק, היושרה היו שם מהרגע הראשון.
העבודה התבצעה במהירות בדיוק כפי שרון הבטיח התאום עם המשאיות של חומרי הגלם היה מושלם חדר המדרגות נוקה לאחר העבודה הפרוק והבניה נעשו לשביעות רצוני המלאה.
התמחור היה הוגן ואף נעשו על ידי רונן והצוות שלו עבודות נוספות שהתגלו תוך כדי פירוק הגג ולא חויבתי עליהן!
עברנו חורף ושום נזילה לא התגלתה על אף הגשמים החזקים.
שוב הרבה הרבה תודה לרונן שבזכותו יש לי שקט נפשי וגג מושלם.
אני ממליץ בחום רב.
רונן- אין כמוך!!!!

מיכל

אחר שנים ארוכות של בעיות רטיבות בביתנו, ואחר לא מעט נסיונות איטום שלא צלחו, קבוצת הרדוף פתרה את הבעייה. העבודה היתה מקצועית ביותר והתוצאות מעולות: הבית יבש לגמרי כבר זמן רב. חוויית השירות יוצאת מן הכלל, רונן והצוות אחראים, נגישים ונעימים ביותר.

אליק

רונן והקבוצה שלו עשו אצלנו על הגג עבודה גדולה שכללה איתור וזוהי מקור נזילה, תכנון, ולאחריו בצוע שכלל פרוקים, ניקיונות, ובניית איטום חדש ומשודרג על כל הגג. הקבוצה עשתה עבודה מקצועית, בקצב מצויין, ללא הפסקות ושהיות, ותוך תקשורת נעימה אמינה ועיניינית. ממליץ בחום.

אורה, רמת השרון

הגענו לרונן אחרי ניסיונות נפל רבים לטפל בבעיות מתמשכות של רטיבות בקירות חיצוניים ופנימיים בדירה בקומה 7 שמעליה גג חשוף.
רונן בדק את בעיות הרטיבות באופן מעמיק ביותר והציע פתרונות בדרך שונה ויסודית בהרבה מפתרונות קודמים של אחרים שלא צלחו. התיקונים בוצעו בסוף הקיץ האחרון.
מהלך ביצוע העבודה היה ברמה גבוהה, החל מתיאומים, הערכת זמן ביצוע העבודה והצוות שהגיע ועבד בהתאם ללוח הזמנים. בצורה מאוד מוקפדת, נקייה ונעימה.
עברנו את החורף האחרון 19/20 שהיה גשום במיוחד בהצלחה רבה ומפתיעה. לא היה זכר לרטיבות בקירות פנים , ולא חדירת מים לדירה דרך נקודות תורפה שלא נאטמו כראוי בעבר .
ממליצה מאוד על רונן הרדוף, על מקצועיות גבוהה והתנהלות טובה במיוחד.

שלמה, תל-אביב

לאחר חורפים רבים של רטיבות(בדירה בקומה עליונה שגג הבנין מעליה) ונסיונות סרק שנעשו ע"י
"מומחי איטום" ,כהגדרתם,הגעתי סוף סוף אל המנוחה והנחלה.קיבלתי מחבר המלצה על רונן ורתמתי
אותו למשימה.הוא איתר במהירות את הסיבה והמקור לרטיבות ובעזרת צוות מקצועי ומיומן ביצע עבודת
איטום מקצועית ונקייה ברמה הגבוהה ביותר שכללה גם סנפלינג מקומה חמישית.החורף האחרון היה
החורף היבש הראשון מזה 10 שנים ועל כך אני מסיר את הכובע בפני רונן.

רחל, אבן יהודה

השנה עם גשמי הברכה הגיעו לבתינו גם נזקי גשם שגרמו לרטיבויות בכמה אזורים בבית שנבנה לפני כ 35 שנה. כשרונן היגיע לבדיקה , זיהה את מקורות הרטיבות והיציע פתרונות מקצועיים ומה שחשוב גם הסביר אותם ואת דרך העבודה. אחרי הצעת מחיר והתחייבות לאחריות,החלטנו לתת לו לבצע העבודות . ביום שסוכם ב שעה היעודה, 7.00 בבקר,רונן עם הצוות שלו הקימו את החמ"ל בלי להטריד את בני הבית. בהמשך משך 3 ימים הופיעו כל יום כמו שעון שוויצרי ,כל אחד מהצוות היה לו תפקיד וביצעו אותו באופן שיטתי ובסוף היום הישארו בית מסודר,מסרו דיווח על התקדמות העבודה. פרטי העבודה כללו: איטומים סביב מסגרות חלונות,איטום בהיקפים ומפגשים בין ריצופים ופנלים במרפסות,איטום אדנית וטיפול בגג קיים שכלל :איטומים סביב צנרות ,משם חדרו מים וחידוש הגג הקיים שמכוסה עם יריעות ,שזה כלל אזורים שדרשו טיפול וגם אזורים בספק ומריחת חומר הגנה בחפיפות בין היריעות. רונן הוא איש מקצוע נעים הליכות והחשוב מקיים את שמבטיח,בלי הפתעות בדרך.

דורלי

חברת ׳הרדוף איטום׳ בראשותו של רונן, מלווה אותנו כבר מספר שנים, וביצעה בביתנו עבודות שונות, שכללו איטום בגג שטוח, איטום ותחזוקת גג רעפים, ואיטום לבני זכוכית.
רונן הוא בעל מקצוע מעולה, מומחה בתחומו, מדוייק ואמין, ומעל לכל - בן אדם שכייף לעבוד איתו. ממליצה בחום.